سیستم یکپارچه مالی بازرگانی ۹۵

سیستم یکپارجه مالی بازرگانی در حقیقت از ارتباط مابین دو نرم افزار سیستم حسابداری برلیان ۹۵ و برلیان ویژه حسابداران ۹۵ به وجود می آید . در این سیستم کاربران در سیستم غیر حرفه ای سیستم حسابداری برلیان ۹۵ اطلاعات را وارد کرده و از مزایا و تسهیلات حسابداری غیر حرفه ای استفاده می کنند . سپس با تعیین ارتباط دو نرم افزار غیر حرفه ای و حرفه ای کلیه اطلاعات وارد شده در برلیان ۹۵ به صورت اسناد رسمی در برلیان ویژه حسابداران تولید می گردد تا قابل ارائه به سازمان امور مالیاتی و مبادی قانونی دیگر باشد.

  • امکان ورود اطلاعات در نرم افزار غیر حرفه ای و قدرتمند سیستم حسابداری برلیان ۹۵ ( عدم نیاز به کاربران حرفه ای جهت ورود اطلاعات )
  • صدور اتوماتیک اسناد رسمی در نرم افزار برلیان ویژه حسابداران ۹۵
  • کنترل موازی اطلاعات در دو سیستم حسابداری برلیان ۹۵ و برلیان ویژه حسابداران ۲
  • امکان قطع ارتباط دو نرم افزار در صورت نیاز و سهولت در برقراری مجدد ارتباط

این سیستم به دو روش زیر قابل استفاده می باشد :

۱- روش آفلاین

در این روش در زمان مورد نیاز بعد از کنترل کلیه اطلاعات وارد شده دستور ایجاد اسناد داده شده و دفاتر قانونی آماده ارائه خواهند بود.

۲- روش آنلاین

در این روش دو نرم افزار ارتباط انلاین با همدیگر پیدا کرده و هنگامی که کاربران اطلاعات را وارد می کنند بلافاصله اسناد رسمی مربوطه در نرم افزار برلیان ویژه حسابداران تولید می گردد.

طبق تجربه معمولا تسهیلات و سهولت کار در سیستم های آفلاین بسیار بیشتر از سیستم های آنلاین می باشد . مگر اینکه بنگاه تجاری بخواهد به عنوان مثال اسناد بازرگانی خود ( فاکتور ها و گردش انباری ) را در سیستم حسابداری برلیان ۹۵ وارد کرده و برخی از اسناد را در سیستم برلیان ویژه حسابداران ۹۵ وارد نماید . در این صورت چاره ای جز استفاده از روش آنلاین وجود ندارد .

 

لیست قیمت 

آموزش نصب نسخه آزمایشی

آموزش نصب و راه‌اندازی برنامه‌های برلیان

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر، کلیک کنید.    و یا  با ما    تماس    بگیرید.