پایه نرم افزار تحت وب برلیان

برای نصب پایه نرم افزار تحت وب برلیان، بایستی نسخه شبکه سیستم حسابداری برلیان نصب باشد. پایه تحت وب روی یکی از ایستگاه های کاری که دارای سیستم عامل ویندوز ۲۰۱۲ بوده، توسط تیم برلیان و به صورت ریموت اینترنتی نصب خواهد شد. سرویس اینترنتی بایستی دارای سرعت آپلود ۱ مگابیت در ثانیه بوده و دارای IP Static باشد.
با نصب نرم افزار پایه تحت وب، می توان با رمز کاربران تعریف شده در سیستم حسابداری برلیان، از هر جای دنیا به اطلاعات دسترسی داشته و از امکان مشاهده اطلاعات در مروگر گوگل کروم و همچنین اَپ همراه برلیان ( نسخه اندروید ) استفاده کرد.

خرید پایه نرم افزار تحت وب برلیان، برای خرید کدهای بعدی الزامی است.

 

ارتباط شعبات با مرکز

با این امکان، ارتباط تعداد نامحدود شعب به پایه تحت وب مرکز را می توان از طریق اینترنت برقرار کرد. مرکز بایستی دارای نسخه شبکه سیستم حسابداری برلیان و شعبات بایستی دارای سیستم حسابداری برلیان باشند. اطلاعات پایه شامل مشخصات طرف حساب ها و کالاهای شعبات، از مرکز خوانده شده و کلیه اسناد ثبت شده در شعبات به مرکز منتقل خواهند شد. در صورت قطعی اینترنت، شعبات به کار خود ادامه داده و بعد از وصل شدن اینترنت تبادل اطلاعات بین شعبات و مرکز انجام خواهد شد.

 

ثبت سفارش در همراه برلیان ( نسخه اندروید )

با این امکان، کاربران داخلی، ویزیتورها و همچنین طرف حساب های تعریف شده در نرم افزار حسابداری برلیان می توانند در اَپ (App) همراه برلیان، سفارش مورد نیاز را ثبت و به نرم افزار حسابداری برلیان، ارسال نمایند.

 

ویرایش اسناد کالایی ( ورود، خروج و حواله مابین انباری ) در نرم افزار تحت وب برلیان

با این امکان، می توان اسناد کالایی را در مرورگر گوگل کروم از هر جای دنیا ایجاد و ویرایش کرد.

 

ویرایش حساب کتاب روزانه و ریز عملیات چکی

با این امکان، می توان حساب کتاب و ریز عملیات چکی را در مرورگر گوگل کروم از هر جای دنیا ایجاد و ویرایش کرد.

 

فروشگاه اینترنتی

با این امکان، مشتریان می توانند در مرورگر های اینترنتی لیست کالاها را مشاهده نموده و ثبت سفارش نمایند. امکان ثبت سفارش توسط بازدید کنندگان سایت که هنوز مشتری شما نشده اند نیز امکان پذیر است.

برای مشاهده نمونه ای از سایت فروشگاه اینترنتی می توانید به آدرس     http://91.98.157.92     مراجعه کنید.

 

مجموعه امکانات پکیج تحت وب برلیان بدون اَپ اختصاصی

با خرید این امکان، کلیه امکانات فوق ارائه می شود. در آینده نیز هر گونه امکانات اضافه شده به این سیستم ، به صورت رایگان به استفاده کننده ارائه خواهد شد.

 

ثبت سفارش در همراه برلیان ( نسخه اندروید ) اختصاصی شما

با این امکان، اَپ همراه برلیان ( نسخه اندروید ) با نام، لوگو، آیکون و مشخصات شما ارائه میگردد و شما می توانیدخودتان نسبت به توزیع APK آن به صورت اختصاصی مابین مشتریان خود اقدام نمایید.